Колеџ дуксер (Стокомак)

Шифра:1740-15

Колеџ дуксер М.2К

Сировински состав: cotton 290 gr/m2

Величински расоред : од S до 2XL

Достапни во повеќе бои

  ... people are viewing this right now

  Share

0,00 ден

  Hurry up! Sale end in:
+

Опис

 Шифра:1740-15

Колеџ дуксер М.2К

Сировински состав: cotton 290 gr/m2

Величински расоред : од S до 2XL

Достапни во повеќе бои

59,00 ден
59,00 ден

Дополнителни информации

Величина

L, M, S, XL, XXL