Поло ж комбинација 2 бои без рендер на ракав (спар)

58,00 ден59,00 ден

Шифра: 740-6

Поло Ж. маица комбинација во 2 бои без рендер на ракав од 100% чешлан памук

Сировински состав: penye piquet 210 gr/m2

Величински расоред : од S до 2XL

Достапни во повеќе бои

  Hurry up! Sale end in:
BLACK

BLACK

BLUE

BLUE

GREEN

GREEN

ORANGE

ORANGE

PINK

PINK

RED

RED

YELLOW

YELLOW

L

L

M

M

S

S

XL

XL

XXL

XXL

Clear
+
  ... people are viewing this right now

  Share

 Шифра: 740-6

Поло Ж. маица комбинација во 2 бои без рендер на ракав од 100% чешлан памук

Сировински состав: penye piquet 210 gr/m2

Величински расоред : од S до 2XL

Достапни во повеќе бои

59,00 ден
59,00 ден
Боја

, , , , , ,

Величина

L, M, S, XL, XXL

SKU: N/A Category: Tags: , , ,