Детска маица краток ракав

59,00 ден

Шифра: 3000-1

Детска маица краток ракав од 100% чешлан памук

Сировински состав: penye suprem 160 gr/m2

Величински расоред :: 02-14 год

Достапни во повеќе бои

 

  Hurry up! Sale end in:
+
  ... people are viewing this right now

  Share
Боја

, , , , , ,

Величина

L, M, S, XL, XXL

color-image

zolta