Дуксер полар (тл)

59,00 ден

Шифра:2440

Дуксер Ж.полар

Сировински состав: polar 250 gr/m2(60%cotton 40% polyester)

Величински расоред : од S до 2XL

Достапни во повеќе бои

 

  Hurry up! Sale end in:
+
  ... people are viewing this right now

  Share
Боја

, , , , , ,

Величина

L, M, S, XL, XXL

color-image

zolta