Блузон 3К секаде рендер капа и кенгур џеб

59,00 ден

Шифра:2126-1

Блузон М.3К кенгур џеб со капа и секаде рендер

Сировински состав: cotton 320 gr/m2

Величински расоред : од S до 2XL

Достапни во повеќе бои

 

  Hurry up! Sale end in:
+
  ... people are viewing this right now

  Share
Боја

, , , , , ,

Величина

L, M, S, XL, XXL

color-image

zolta