Елек 3К женски

59,00 ден

Шифра: 2100-3

Елек Ж.3К

Сировински состав: cotton 320gr/m2

Величински расоред : од S до 2XL

Достапни во повеќе бои

 

  Hurry up! Sale end in:
+
  ... people are viewing this right now

  Share
Боја

, , , , , ,

Величина

L, M, S, XL, XXL

color-image

zolta