Маица М краток ракав (Рико шах)

59,00 ден

Шифра:100-8-3

М. маица ринг спун  краток  ракав од 100% чешлан памук

Сировински состав: ring spun 180 gr/m2

Величински расоред : од S до 2XL

Достапни во повеќе бои

 

  Hurry up! Sale end in:
+
  ... people are viewing this right now

  Share
Боја

, , , , , ,

Величина

L, M, S, XL, XXL

color-image

zolta