Елек М 3К

59,00 ден

Шифра:2100-4

Елек машки 3К

Сировински состав: cotton 320gr/m2

Величински расоред : од S до 2XL

Достапни во повеќе бои

 

  Hurry up! Sale end in:
+
  ... people are viewing this right now

  Share
Боја

, , , , , ,

Величина

L, M, S, XL, XXL

color-image

zolta