Дуксер М 2К кенгур џеб, капа и цел патент

59,00 ден

Шифра:1721-2

Дуксер М.2К кенгур џеб со капа и цел патент

Сировински состав: cotton 290 gr/m2

Величински расоред : од S до 2XL

Достапни во повеќе бои

 

  Hurry up! Sale end in:
+
  ... people are viewing this right now

  Share
Боја

, , , , , ,

Величина

L, M, S, XL, XXL

color-image

zolta