Поло маица М краток ракав

59,00 ден

Шифра: 601

Поло машка  маица  краток ракав од 100% чешлан памук

Сировински состав: penye  piquet 210 gr/m2

Величински расоред : од S до 5XL

Достапни во повеќе бои

 

  Hurry up! Sale end in:
BLACK

BLACK

BLUE

BLUE

GREEN

GREEN

ORANGE

ORANGE

PINK

PINK

RED

RED

YELLOW

YELLOW

L

L

M

M

S

S

XL

XL

XXL

XXL

Clear
+
  ... people are viewing this right now

  Share
Боја

, , , , , ,

Величина

L, M, S, XL, XXL

color-image

zolta