Поло М краток ракав (цвх)

0,00 ден

 

Шифра: 600-12

Поло М. маица краток ракав со џеб од 100% чешлан памук

Сировински состав: penye piquet 210 gr/m2

Величински расоред : од S до 2XL

Достапни во повеќе бои

  Hurry up! Sale end in:
+
  ... people are viewing this right now

  Share

 

Шифра: 600-12

Поло М. маица краток ракав со џеб од 100% чешлан памук

Сировински состав: penye piquet 210 gr/m2

Величински расоред : од S до 2XL

Достапни во повеќе бои

59,00 ден
59,00 ден
Величина

L, Large, M, Medium, S, Small, XL, XXL

Боја

, , , , , ,

color-image

zolta