Дуксер 3К со флуо траки (Ели Медика)

59,00 ден

Шифра:2141-16

Дуксер М.3К со флуо траки

Сировински состав: cotton 320gr/m2

Величински расоред : од S до 2XL

Достапни во повеќе бои

  Hurry up! Sale end in:
L

L

M

M

S

S

XL

XL

XXL

XXL

BLACK

BLACK

BLUE

BLUE

GREEN

GREEN

ORANGE

ORANGE

PINK

PINK

RED

RED

YELLOW

YELLOW

Clear
+
  ... people are viewing this right now

  Share

Шифра:2141-16

Дуксер М.3К со флуо траки

Сировински состав: cotton 320gr/m2

Величински расоред : од S до 2XL

Достапни во повеќе бои

59,00 ден
59,00 ден
Величина

L, M, S, XL, XXL

Боја

, , , , , ,

SKU: N/A Category: Tags: ,